HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1998 yılının Aralık ayında Teknik-S adı altında toplandık. Ses ve görüntü hizmetleri sektöründe geçmişten gelen tecrübe, bilgi ve becerilerimiz en büyük güvencemiz oldu. Gerçek sermayemiz olduğuna inandığımız “koşulsuz müşteri memnuniyeti”ni sağlamada da anahtarımız bu birikimlerimiz oldu.

Kongre,kurumsal tanıtım ve organizasyonlara ekipman, teknik destek ve multimedya hizmetlerini tek elden sağlamak varoluş sebebimiz. Amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen profesyonel ekibimizle, en büyüğünden en küçüğüne tüm hizmetlerinde “kusursuz profesyonellik” gözetiyoruz. Tüm müşterilerimizle beraber bu ortak mutluluğu yaşıyoruz, yaşayacağız.

VİZYONUMUZ

Kongre Organizyon sektöründe bilişim teknolojilerini en etkin biçimde kullanarak çözümler yaratmak, ve bu fark yaratacak ayrıcalıklarla Türkiye’de lider bir marka olarak uluslararası pazarlara açılmak.

MİSYONUMUZ

Kongre Organizasyon sektöründe hizmet veren müşterilerimizin teknik alt yapı ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ekibimizle en uygun çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.